کد خبر : 946 | تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 دی 1396 | بازدید: 269 |  ایمیل | | پرینت | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جلسه کمیته روستایی و عشایری شهرستان بوشهر

حجت‌الاسلام سید غلامرضا هاشمی امام جمعه عالیشهر و مسئول کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان بوشهر صبح دوشنبه در نخستین کارگروه این کمیته بیان کرد: انتقال ارزش‌ها و اهداف نظام به نسل‌های جدید از اهداف برگزاری این جشن‌ها در کنار بازخوانی دوران شیرین انقلاب و ایجاد نشاط و شادابی مردمی است که انقلاب را ندیده‌اند.

 وی ادامه داد: تشکیل ستادهای مردمی روستایی و عشایری در دهه فجر، زمینه‌سازی برای حضور و مشارکت مردمی و تمامی ظرفیت‌های دستگاه‌ها و کانون مذهبی فرهنگی در روستاها و متناسب بودن شعارها و تبلیغات بر اساس فرهنگ و آداب و رسوم مناطق روستایی و عشایری از وظایف این کمیته است.

نصرالله شفیعی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی مناسب برای برگزاری مراسم و برنامه‌های دهه مبارک فجر در استان بوشهر صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه نظام و انقلاب و دهه فجر متعلق به همه ملت ایران اسلامی است، اضافه کرد: مردم در دوران پیروزی انقلاب به خوبی نقش‌آفرینی کردند و پس از آن نیز در همه صحنه‌ها حمایت خود را اعلام کرده‌اند.

 شفیعی با بیان اینکه طبقات روستایی و عشایری از صاحبان اصلی انقلاب هستند، از تشکیل کمیته روستایی و عشایری دهه فجر و برگزاری برنامه‌های ویژه در این مناطق خبر داد.

وی با اشاره به اینکه روسای شوراهای روستاها به عنوان رئیس ستاد دهه فجر آن روستا منصوب می‌شوند، ادامه داد: احکام  روسای ستاد دهه فجر روستاهای استان توسط مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها ابلاغ می‌شود.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share

اضافه کردن نظر

وب سایت مراجع

دوستان