کد خبر : 945 | تاریخ انتشار : پنج شنبه, 28 دی 1396 | بازدید: 305 |  ایمیل | | پرینت | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حضور امام جمعه عالیشهر در بین خانواده های پاسداران

صبح روز پنجشنبه مورخ 28 دی ماه 96 حجت الاسلام هاشمی در جمع خانواده های پاسداران گروه 416 ظفر منطقه چهارم ثارالله ندسا در محل گلزار مطهر شهدای گمنام عالیشهر حضور یافتند .

حجت الاسلام هاشمی ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهی محترم جهت برگزاری این برنامه بیان فرمودند که این برنامه های بصیرت افزایی خانواده های پاسداران هم موجب شور و نشاط جسمانی و هم موجب تقویت و ارتقاء سطح بینش و بصیرت این عزیزان می باشد که امروزه با توجه به هجمه های متعدد و سنگین دشمن بسیار لازم و ضروری است و همچنین برگزاری این برنامه در کنار یادمان مطهر شهدای گمنام باعث ایجاد شناخت فرزندانمان با فرهنگ ایثار و شهادت خواهد شد .

امام جمعه عالیشهر در ادامه با توجه به 22 دی ماه ، سالروز عملیات دستگیری تفنگداران آمریکایی توسط دریادلان نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس را یادآور شدند و فرمودند که نیروهای مقتدر بسیج ، سپاه ، ارتش و نیروهای نظامی و انتظامی کشور موجب اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشند .

سید غلامرضا هاشمی در پایان نیر با توجه به قرار گرفتن در آستانه ی دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیان کردند که بحمد الله امسال انقلاب اسلامی ایران وارد سال چهلم می شود و در طول این مدت عمر با برکت خود توانسته است با قدرت و صلابت در برابر سختی ها ، مشکلات ، تحریم ها و دشمنی های دشمنان ایستادگی نماید که این نشان از تدبیر ، هوشمندی و اقتدار مقام معظم رهبری و ملت غیور و شریف ایران اسلامی است .

 

 

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share

اضافه کردن نظر

وب سایت مراجع

دوستان