کد خبر : 940 | تاریخ انتشار : دوشنبه, 18 دی 1396 | بازدید: 257 |  ایمیل | | پرینت | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیدار مسئولین عالیشهر با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر

 دیدار مسئولین شهرعالیشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر وبا حضور حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شهر عالیشهر ،شهردار، رئیس واعضای شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت عمران عالیشهر در جهت بهره بردن از رهنمودهای ایشان برگزار شد.

در این دیدار امام جمعه عالیشهر ضمن تقدیر از زحمات چند سال اخیر شهرداری و شرکت عمران به بیان برخی مشکلات شهر عالیشهر پرداخت.

ایشان با اشاره به اینکه عالیشهر با هدف جذب سرریز جمعیت بوشهر احداث گردیده است افزود نگاه مسئولین استانی به عالیشهر باید ویژه باشد.

وی همچنین به اقدامات فرهنگی در شهر عالیشهر اشاره کرد.

آیت الله صفایی بوشهری در دیدار مسئولین شهر عالیشهر، با بیان اینکه این شهر دارای مبلمان استاندارد شهری نیست، اظهار داشت: ضروری است نقشه عمران شهری عالیشهر متناسب با جمعیتی که در افق 1404 در آنجا متمرکز می شود، با آخرین استاندارد های روز در عرصه معماری و مبلمان شهری با نگاه فرهنگی ایرانی - اسلامی طراحی کنید.

ایشان توجه به طراحی معماری و مبلمان شهری عالیشهر را ضروری دانسته و گفت: لازم است که بر روی مبلمان شهری و فضا سازی معماری ذاتی مجموعه و محیط پیرامونی آن فوق العاده کار کنید.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه ورودی هر شهر، شناسنامه و پیشانی آن شهر است و هر شهری را باید از دروازه ورودی آن شناخت، افزود: لازم است که ورودی شهر عالیشهر با نگاه ایرانی - اسلامی طراحی و زیبا سازی شود.

 

آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: ورودی عالیشهر باید آنقدر زیبا باشد که در همان نگاه اول، احساس شادی و نشاط را به دل مردم وارد کند.

 

ایشان با تأکید بر توسعه متوازن شهر عالیشهر، تصریح نمود: برای توسعه شهر عالیشهر راهی جز ورود بخش خصوصی با التزامات خاص و ارائه پیوست های اجتماعی، فرهنگی و معماری ایرانی اسلامی، نیست.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه کوتاه بینی و کوچک بینی در استان بوشهر بسیار زیاد دیده می شود، اظهار داشت: در توسعه عالیشهر، کوتاه بینی و کوچک بینی را ممنوع کنید و با نگاه بین المللی و استاندارد به پروژه ها نگاه کنید و همیشه افق ها را بزرگ و زیبا ببینید.

 

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه فضای خدمات درمانی و عمومی در عالیشهر باید سامان پیدا کند، گفت: در این شهر لازم است بازارچه های استاندارد با سیستم های نوین ایجاد شود و مراکز خدماتی استاندارد خصوصی و دولتی نیز گسترش پیدا کند.


 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share

اضافه کردن نظر

وب سایت مراجع

دوستان