کد خبر : 1149 | تاریخ انتشار : چهارشنبه, 11 مهر 1397 | بازدید: 150 |  ایمیل | | پرینت | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیدار امام جمعه عالیشهر به همراه ائمه جمعه استان با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

حضرت حجت الاسلام هاشمی امام جمعه محترم شهر عالیشهر به همراه ائمه محترم جمعه استان در قالب گردهمایی فصلی ائمه جمعه با حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار و گفتگو نمودند .

 

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این نشست ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین «علیه السلام»، وحدت در شرایط کنونی کشور را یک امر ضروری دانسته و با بیان اینکه استان بوشهر از حیث وحدت در سطح کشور نمونه است، اظهار داشت: وحدت مانند سدی در مقابل دشمنان و یک عنصری است که باعث حل شدن تدریجی مشکلات می شود.

وی با اشاره به گرانی های اخیر و مشکلات اقتصادی مردم، تصریح نمود: کوشش شود که درب دفاتر ائمه جمعه همیشه به روی مردم باز باشد و هر چند دستان شما نیز خالی باشد ولی شنوای مشکلات مردم باشید و با آنها ابراز همدردی کنید.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، دشمن می خواهد روح ناامیدی را در جامعه نهادینه کند، افزود: مشکلاتی در کشور وجود دارد و کسی نمی تواند منکر آن باشد اما ائمه جمعه می توانند با تاکید بر روی نقاط قوت نظام و کارهای صورت گرفته در این چهل سال، به ایجاد روح امیدواری در بین مردم کمک کنند.

امام جمعه بوشهر با تأکید بر انعکاس فعالیت های ائمه جمعه، افزود: ائمه جمعه خصوصاً ائمه جمعه استان بوشهر نه تنها در روز جمعه بلکه تمام طول هفته فعالیت های خوبی انجام می دهند اما به دلیل ضعف اطلاع رسانی، این کارها رسانه ای نمی شود به همین دلیل لازم است ائمه جمعه با کمک شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فعالیت های خوب خود را به طور صحیح انعکاس داده و به سمع و نظر مردم برسانند.

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share

اضافه کردن نظر

وب سایت مراجع

دوستان